Yetkili Şofben Servisi

Son yıllarda evlerde maksimum kullanılan ürünler haline gelmiştir. Protherm olarak bu konuda da gerekli imkanları müşterilerimize tanımaktayız. Şofbenler sık kullanılan cihazlar olduğundan birçok arıza ile karşılaşabilmeniz mümkündür. Önemli olan arızanın ne işe yaradığını idrak etmek ve buna uygun müdahalenin sağlıklı bir halde yapılmasını sağlamaktır. Bu mevzuda lüzumlu hamleleri elbette işin uzmanlarına bırakmanızda fayda var. Şofben gibi hassasiyet gerektiren cihazları kurcalamanız, sıradan olan bir problemin içinden çıkılmaz bir hale getirir.
 
Protherm Şofben Servisi olarak Satış Sonrası Destek ekiplerimize güveniyoruz. Bu mevzuda gerekenleri yapabilecek niteliklere haiz uzman bir kadroya sahibiz. Sorun kadar probleme anında müdahale de hayati önem taşımaktadır. Olmadık zamanlarda çeşitli problemler ile karşılaşmak istemiyorsanız, aletinızın kullanma yönergesını okumalı, talimatlara güvenmeli ve aletinızı doğru bir şekilde kullanmalısınız. Zira kullanıcı hataları da cihazların ömrünü kısaltan faktörlerin başında gelmektedir. Ayrıca Protherm Şofbeninizin rutin kontrollerini yaptırmanız, cihazınızın ömrünü uzatmanızı elde edecektir. Genel anlamda müşteriler yapılması ihtiyaç duyulan senelik kontrolleri yaptırmadığı için olmadık zamanlarda can sıkıcı problemler ile karşılaşmaktadır. Bizim işimiz sizin sorunlarınızı asgari miktara düşürmektir. Bunun için deneyimli uzman kadromuz ile müşterilerimizin hizmetindeyiz.
 
Şofbenlerinizde meydana gelen ufak arızalar mevzusunda internetten bazı bilgiler alabilirsiniz; sadece bu bilgilerin kısıtlı olacağını uygulamaların da yalnızca uzman ekipler tarafınca yapılması icap ettiğini unutmayınız. Protherm Şofbenleriniz mevzusunda uzman kadromuza rahatlıkla güvenebilirsiniz. Bu gibi durumlarda çevrenizdeki herhangi bir teknik servisten destek almanızı tavsiye etmeyiz. Zira Protherm olarak vermiş olduğumuz hizmetin arkasında durmamız ve ürünlerimizi herkesten iyi tanımamız muhakkak ciddi bir fark yaratmakta ve sizin kendinizi daha rahat hissetmenizi sağlamaktadır.
 
Bir arıza durumunda cihazınızdaki arızanın ne olabileceğine dair minik tahminler yürütebilirsiniz; sadece bu tahminler sorununuzun çözümü için yeterli değildir. Protherm Şofben Servisi için Çağrı merkezlerimiz kanalı ile size en yakın yetkili servisimizi öğrenebilirsiniz. Çok kısa vakit içinde gezici ekiplerimiz içinde sizin için en uygun olan ekip mutlaka sizinle irtibata geçecek ve sorunlarınızı çözecektir.